אודות החברה

1

 

פורום הדירקטורים בישראל הוא מיזם מקצועי עסקי חדש אשר מטרתו לשמש מרכז תוכן, ייעוץ ושירותים עבור כל הקהילה העסקית בישראל תחת קורת גג אחת.
 
אנו מאמינים ש: "דירקטור זה מקצוע" ולכן שמנו לעצמנו מטרה לשדרג ולשכלל את המיומנויות המקצועיות של הדירקטורים והדירקטוריונים בישראל.

דירקטוריון המתנהל בצורה נכונה וראויה, היודע לצלוח את האתגרים המורכבים הניצבים בפניו ודירקטורים, המודעים לאחריות הכבדה המוטלת עליהם ומחויבים לרמה מקצועית גבוהה, הם שיביאו להצלחת החברה.
בדרך זו נצליח כולנו להביא ליצירת קהילה עסקית מקצועית, אשר מייצרת ערכים לחברה ומתנהלת בהתאם לנורמות ערכיות שבהם אנו מאמינים: יושרה, איכות ומנהיגות (Integrity, Quality & Leadership).
יו"ר הפורום הוא עו"ד מישל אוחיון, מומחה בדיני חברות ובעל ניסיון של עשרות שנים במתן יעוץ לדירקטוריונים של מגוון חברות ובהכשרה והדרכות לדירקטורים.

מומחה בדיני חברות שאף כתב מספר ספרים מובילים בנושא. בעל ניסיון של עשרות שנים במתן יעוץ לדירקטוריונים של מגוון חברות ובהכשרה והדרכות לדירקטורים.

עו"ד אוחיון הוא חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1988 ומייסד פירמת עורכי הדין אוחיון ושות'.

מישל עוסק גם במתן ייעוץ משפטי בתהליכי הנפקה של ניירות ערך לציבור וגיוסי הון פרטיים; ליווי שוטף של חברות פרטיות וציבוריות, בהיבטים של דיני חברות ודיני ניירות ערך, עסקאות מיזוג ורכישה, אופציות לעובדים, ובפעילות משפטית מסחרית שוטפת; ייצוג והופעות בבתי משפט, בוררות וגישור.

בעלת BA ביחסים בינלאומיים ובתולדות האמנות, מטעם האוניברסיטה העברית
לימודי תעודה בתקשורת ולימודי MA במדעי המדינה במסלול תזה, מאוניברסיטת בר-אילן. בעלת ניסיון רב בתחום התקשורת והשיווק: כתבת ותחקירנית ברשות השידור, תקציבאית בחברת פרסום מובילה, מנהלת תחום הטמעה ותקשורת פנים בחברה לייעוץ שיווקי

המשרדים שלנו על המפה


סגירת תפריט